Du er her

Kontakt oss

Laget med Drupal

Hovedkontor: Espehaugen 41. Pb 175 Blomsterdalen 5868 Bergen

Daglig leder: Ingve Karlsen

epost: ingve@akvasafe.no

Tlf: 46 81 26 32

 

QA ansvarlig: Tor Arne Helle

epost: tor@akvasafe.no

Mob: 468 02 694

 

Økonomi: Cecilia Xi Zeng

epost: cecilia@akvasafe.no

Mob: 905 96 660 

 

Analytiker: Andreas Sætre

epost: andreas@akvasafe.no

Mob: 950 70 395

 

Analytiker: Ricardo Lopez

epost: r.lopez@akvasafe.no
Tlf: 97 64 06 72

 

Analytiker: Magnus Valen

epost: magnus@akvasafe.no

Mob: 922 38 539

 

Analytiker: Vegard Netland
epost: vergard@akvasafe.no
Mob: 938 94 992

Oseanograf: Pierre de Wet

epost: pierre@akvasafe.no

Mob: 462 54 674

 

Senior inspektør: Tore Birkeland

epost: tore@akvasafe.no

Tlf: 98 20 50 60

 

Avdelingskontor: Moster

Inspektør: Bjørnar Lidal

epost: bjornar@akvasafe.no

Mob: 938 89 207

 

Avdelingskontor: Fosnavåg

Ansvarlig produktsertifisering: Kjetil Olsen

epost: kjetil@akvasafe.no.

Mob: 484 00 360

 

Avdelingskontor: Trondheim

Analyseansvarlig: Thommes Thomassen

epost: thommes@akvasafe.no

Mob: 91 74 56 06

Created and powered by Lerøen Datapartner